Header

Djali i çiftit Beckham feston ditëlindjen

Dita e sotme është një ditë e veçantë për familjen Beckham pasi djali i madh i familjes feston ditëlindjen. Nëpërmjet një postimi në Instagram mami Victoria ka publikuar një fotografi ku shihet bahkëshorti i saj, David Beckham duke mbajtur në krahë Brooklyn e porsalindur, bashkëngjitur me foton ajo i ka dedikuar fjalët më të bukura gëzimit të parë të saj.

“21 vite më parë shpirti më i bukur erdhi në jetë dhe ndryshoi jetën tonë përgjithmonë. I ndjeshëm, i ëmbël, i mirë dhe me plot humor ti je gjithçka. Të dua shumë”, shkruan Victoria.

Kujtojmë se ajo dhe David janë prindër të katër fëmijëve.
https://www.instagram.com/p/B9TcxiLp6dB/?utm_source=ig_embed

You may also like ...