Di Caprio shfaqet në Paris me të dashurën e tij modele

PARIS, FRANCE - NOVEMBER 28: Leonardo DiCaprio and his girlfriend Camila Morrone, below DJ Snake attend the UEFA Champions League Group C match between Paris Saint-Germain (PSG) and Liverpool FC at Parc des Princes stadium on November 28, 2018 in Paris, France. (Photo by Jean Catuffe/Getty Images)

Leonardo Dicaprio tashmë 44 vjeç dhe e dashura e tij modele, 21-vjeçarja Camila Morrone kanë pothuajse një vit së bashku dhe duket se marrëdhënia e tyre është bërë akoma e fortë, pasi çifti është parë mjaft i lumtur në stadiumin “Parc des Princes” në Paris.
Ata dukeshin mjaft të dashuruar teksa shkëmbenin batuta, ndërkohë që e dashura 23 vite më e vogël, i rregullonte jakën Di Caprio-s përgjatë gjithë kohës.
Çifti është shfaqur së bashku në disa evente, përfshirë këtu edhe festën e 60-vjetorin e lindjes së Ellen Degeneres në Los Anxhelos, si dhe Festivalin e Coachella-s.