Header

Dhurata e Lewis Hamilton për Shakira

Grand Prix i Spanjës ishte i mbushur plot me të famshëm dhe, pa dyshim, një nga ata që vodhi vëmendjen ishte Shakira. Pas gati dy muajsh pasi u transferua në Miami, këngëtarja u rikthye në Barcelonë dhe u pa në qarkun Montmelo.

Ajo tërhoqi vëmendjen për kthimin në Spanjë dhe mbërritjen në shtëpinë ku jetonte për shumë vite me Gerard Pique, fqinjë  meish-vjehërrit. E gjithë situata vjen në një kohë kur kanë dalë zëra për një romancë të dyshuar me Sir Lewis Hamilton. Kjo ka vazhduar që nga GP në Miami, ku mori pjesë  artisja, dhe më vonë ata u panë në një restorant me disa miq dhe një ditë tjetër bënë një shëtitje me varkë së bashku. Në Spanjë ata gjithashtu ndanë një vakt në një restorant me personazhe të tjerë të famshëm dhe më vonë thuhet se u fotografuan në një festë.

Ndonëse deri më tani askush nuk ka bërë një deklaratë zyrtare për romancën e supozuar, disa të brendshëm të mediave kanë theksuar se bëhet fjalë për një miqësi të thjeshtë. Por së fundmi në media është aluduar se veshja e këngëtares në evente është dhuratë nga Lewis Hamilton.Sepse, përveç spekulimeve për një romancë të supozuar, shoferi i Mercedesit mori pjesë në një shfaqje të modës Versace në Kanë, Francë, në fund të majit. Ai është gjithashtu shumë i afërt me Donatella Versace.

You may also like ...