Header

Dhënie dore dhe përqafim, pajtohen Erjola Doci dhe Ilnisa Agolli

Dy nga personazhet me të komentuar të edicionit të 3-të të “BBV” për shkak të raportit të tyre aspak miqësor janë Erjola Doci dhe Ilnisa Agolli.

Dy vajzat kanë pasur përplasje të vazhdueshme në “Big Brother Albania VIP 3”.

Gjithsesi duket se të dyja ish-banoret i kanë lënë pas inatet që kanë pasur me njëra-tjetrën

Në “Top Arena”, Erjola dhe Ilnisa i shtrinë dorën njëra-tjetrës, e më pas u përqafuan, duke hedhur çdo gjë mbrapa.

You may also like ...