Detaji që humbët nga gara e Formula 1 në Hungari

Ditën e djeshme u zhvillua gara e Formula 1 në Hungari ku u shpall fitues Sebastian Vettel, por një ngjarje tjetër goditi rrjetet sociale. 3 vajza gjendeshin në podium për të dorëzuar trofetë 3 pilotëve Vettel, Raikkonen dhe Bottas. Era e fortë arriti që të ngrinte fundin e njërës duke i treguar të pasmet dhe ky detaj nuk u anashkalua nga ndjekësit. Komentet në Twitter dhe Instagram ishin të shumta duke e quajtur si skenë të nxehtë që duhet mbajtur mend nga gara e këtij viti. Nuk është hera e parë që ka ndodhur një situatë e tillë, pasi edhe vitet e kaluara ka patur incidente.