Demi Rose e bën Tyga-n të “pendohet”

Ajo u bë e famshme pas lidhjes romantike me Tyga, pikërisht në kohën kur ai u nda nga Kylie Jenner.

Pavarësisht se reperi është rikthyer me yllin e reality shoW, Demi Rose Mayby ka ditur si ta bëjë atë të “pendohet”.

Bukuroshja 21 vjeçare dukej tërësisht mahnitëse në festën Lipsy të Michelle Keegan mbrëmjen e së mërkurës në Londër.

Demi kishte veshur një fustan të gjatë me temina që i ekspozonte gjoksin dhe i tregonte format perfekte.

38E834D300000578-0-image-a-43_147513727608938E8346100000578-0-image-m-49_147513733409738E834EE00000578-0-image-m-47_1475137312252