Header

David dhe Victoria Beckham rikrijojnë veshjet e tyre të famshme ngjyrë vjollcë të dasmës!

Victoria dhe David Beckham kanë festuar 25 vjetorin e martesës dhe kete e bene, me nje gjest mjaft te vecante: Ata kanë veshur sërish kombinimin “ikonik” të purpurt nga dasma e tyre.

Stilistja 50-vjeçare dhe ish-futbollisti 49-vjeçar pozuan para kamerës të veshur me veshjet ikonike nga dasma e tyre, e cila u zhvillua në Kështjellën Luttrellstown në Irlandë dhe kushtoi pothuajse 1 milion paund.

Dyshja bënë të pamundurën për të rikrijuar këtë look ikonik për 25 vjetorin dhe Davidi ndau me ndjekësit e tij një fotografi të çiftit në Instagram. “Shiko çfarë gjetëm”, bëri shaka David, duke postuar një foto të tyre të ulur në fron.

Çifti lidhi kurorë më 4 korrik 1999, në një ceremoni luksoze në Kështjellën “Luttrellstown” në Irlandë. Ata zgjodhën veshje mjaft jokonvencionale për dasmën: fustan dhe kostum lejla, ndërsa në dasmë kanë pasur edhe një “fron”..

Davidi disa vite më parë i ishte referuar zgjedhjes së ngjyrës që kishin bërë për ceremoninë e dasmës, duke thënë se ai vetë dukej si protagonistët e filmit Idiot and the Dumber, duke shtuar se “nuk e dinte se çfarë po mendonte” kur zgjodhi ato rroba.

 

David And Victoria Beckham Recreate Purple Wedding Look For 25th  Anniversary - Isle of Wight Radio

David Beckham và Victoria di?n l?i trang ph?c c??i cách ?ây 25 n?m

 

Victoria e David Beckham indossano gli abiti del matrimonio per le nozze  d'argento

 

 

You may also like ...