Header

David Beckham ‘tallet’ me bashkëshorten në ‘TikTok’, ndjekësit kanë dy fjalë për të

David Beckham ka postuar së fundmi në “TikTok”-un e bashkëshortes së tij një video ku tregon rutinën e tij të grimit.

Futbollisti është shfaqur gjysmë i zhveshur në kamera dhe ka filluar të pretendojë sikur po bën grim. I veshur vetëm me një peshqir, ai mori furçën duke imituar gruan e tij, e cila kishte postuar një video të ngjashme disa ditë më parë.

@victoriabeckham

Mr Beckham’s very own #VictoriaBeckhamBeauty tutorial ??

? original sound – Victoria Beckham

“Kështu që kur përdor disa prej tyre, gruaja ime më thotë se është ndriçimi më i mirë për të bërë xhirimet. Jam dakord, por nuk e di vërtet se për çfarë po flas”, tha ai me shaka para se të vazhdonte: “Më pëlqen të hidratohem dhe të kujdesem për lëkurën time dhe padyshim kjo është mënyra më e mirë për ta bërë atë sipas këshillave të bukurisë së Victoria Beckham“.

@victoriabeckham

This is the ultimate contour stylo! When creating my #VictoriaBeckhamBeauty Contour Stylus I really wanted it to feel as easy as drawing with a crayon, but with maximum precision. I’m wearing shade Sandstone, using it to define my nose, provide a base for my smoky eye, enhance my cheekbones and jawline and sculpt around the temples. xx VB

? original sound – Victoria Beckham

Ndjekësit e çiftit lanë shumë komente. Një person shkroi: “Tutorialin që na duhej dhe nuk e dinim.”

Një tjetër ndjekës e quajti Beckham “legjendë“.

You may also like ...