David Beckham shton koleksionin e makinave me një Jaguar

David Beckham i ka dhuruar vetes për Krishtlindje një lodër tepër ekstravagante.Sipas “The mirror” ish futbollisti i ka shtuar koleksionit të tij të makinave një Jaguar sportiv 140 mijë paund.40 vjeçari është gjithashtu ambasador firme për gjigantin e automjeteve.David i pëlqen makinat dhe këto janë të veçanta. Por ai nuk do e përdorë për udhëtime familjare. Është për kënaqësi ”- është shprehur një burim i brendshëm për Beckham.