Header

Ç’po ndodh? Ben Affleck dhe Jennifer Garner fotografohen në momente intime!

Actor/director Ben Affleck and wife actress Jennifer Garner arrive on the red carpet for the 85th Annual Academy Awards on February 24, 2013 in Hollywood, California. AFP PHOTO/FREDERIC J. BROWN (Photo credit should read FREDERIC J. BROWN/AFP/Getty Images)

Ben Affleck dhe Jennifer Garner janë fotografuar teksa ndanë një përqafim të dashur brenda makinës së regjisorit në Los Angeles.Fotot ekskluzive të siguruara nga “Page Six “tregojnë takimin emocionues të ish-çiftit.

Garner u përkul përpara nga sedilja e pasme e automjetit të Affleck për të ndarë një përqafim të ngrohtë me ish-bashkëshortin e saj. Në sediljen e pasagjerit ishte ulur vajza e tyre më e vogël, Seraphina

Yllin e “Justice League”, 51 vjeç, u pa në një moment duke u përkulur drejt shpatullës së Garnerit ndërsa ajo përfundimisht doli nga makina. Të dy Affleck dhe Garner ishin gjatë gjithë kohës duke buzëqeshur, duke treguar angazhimin e tyre për të mbajtur një marrëdhënie shumë të mirë bashkëprindërore.

Affleck dhe Garner kanë treguar vazhdimisht përkushtimin e tyre për të rritur fëmijët e tyre së bashku, pavarësisht thashethemeve të së kaluarës për tradhti dhe problemet nga lojërat e fatit që thuhet se kanë kontribuar në divorcin e tyre.

Udhëtimi i ish-çiftit filloi në vitin 2005 kur ata u martuan, por pas një dekade martese, ata njoftuan ndarjen e tyre, duke shënuar fundin e një epoke në vitin 2015. Që atëherë, Garner që ka gjetur dashurinë me biznesmenin John Miller, ndërsa Affleck është rikthyer me Jennifer Lopez.

Duke folur për Vogue në nëntor 2022, vetë Lopez vlerësoi marrëdhënien bashkëprindërore midis Garner dhe Affleck. Romanca mes Affleck-ut dhe Lopez-it, të njohur me dashuri si “Bennifer”, ka pushtuar Hollyëood-in. Të dy fillimisht u takuan dhe u fejuan në fillim të viteve 2000 përpara se ta ndërprenë fejesën në vitin 2004.

Në 2021, Affleck dhe Lopez gjetën rrugën e tyre për t’u kthyer te njëri-tjetri. Që atëherë, ata kanë bërë shumë dalje publike së bashku dhe historia e tyre e dashurisë vazhdon të shpaloset në rrjetet sociale.

You may also like ...