Chris Brown gjuan në kokë fansin në koncertin e tij

Chris Brown nuk ka të ndalur në përfshirjen e skandaleve.Në një koncert të mbajtur në Kanë, reperi i njohur ka goditur njërin nga fansat e tij me shkelm në kokë, shkruan GazetaExpress.
Fansi i tij ka përfunduar në spital me dëmtime në kokë dhe qafë dhe tashmë është duke kërkuar drejtësi.
Kjo nuk është hera e parë që Brown përdor dhunën. Me siguri mbani mend rastin kur ai dhunoi fizikisht të dashurën e tij, këngëtaren Rihanna.

Përgatiti:/E.C/