Chloe Goodman nuk lë vend për imagjinatë

Ylli i reality show “Ex On The Beach”, Chloe Goodman nuk ka lënë vend për imagjinatë teksa i ka “zbuluar” të gjitha në Lanzarote,Bukuroshja, e cila ka shërbyer më parë si dublante e Cameron Diaz dhe Cheryl, ka treguar format e saj perfekte e veshur me bikini bojëqielli.22 vjeçarja dukej mahnitëse teksa ka shfaqur dhe të pasmet bombastike e shtrirë në shezllon.

Përgatiti:/E.C/