Çfarë po ndodh me Johnny Depp?

Ai është në mes të procedurave të ndarjes me ish-bashkëshorten e tij Amber Heard, ku kjo e fundi e ka akuzuar atë për ushtrim dhune.

Johnny Depp është shfaqur i transformuar teksa ka qënë i pranishëm në një darkë familjare me dy fëmijët e tij Lily-Rose 17-vjeçe dhe Jack 14-vjeç. 53-vjeçari vihej re të kishte humbur shumë në peshë javët e fundit dhe këtë gjë e tregonte më së miri fytyra e tij.

Ndryshe nga herët e fundit që jemi mësuar ta shohim, ylli hollivudian kishte shkurtuar flokët e tij dhe fytyra e tij ishte më e dobët.deep1 deep3 deep2