Çfarë po bën ashtu Amy?

Amy Shumer ka ndarë me fansat e saj parapërgatijet për në tapetin e kuq. Komediana 34-vjeçare ka postuar një video disi të çuditshme.

Nën diçiturën “Pa kruajtje”, Amy tregon se vendos deodorant edhe tek kofshët, që të mos fërkohen me njëra-tjetrën.

Madje ajo ka shtuar dhe hashtagun: “Nuk fërkohen kofshët, nuk ka problem”. Më pas ajo i është bashkuar emrave të njohur në tapetin e kuq, me një fustan të Alexander Wang.1462269088_am2 1462269074_am3 1462268989_am4 1462269099_am1