Header

Çfarë ka ndodhur mes Butrint Imerit dhe Don Xhonit?

Butrint Imeri dhe Don Xhoni gëzojnë një nga miqësitë më të bukura në showbizin shqiptar. Dy këngëtarët janë tejet të lidhur dhe raporti i tyre shkon përtej muzikës.

Ata shfaqen shpesh bashkë në festa dhe ngjarje të ndryshme. Madje videot e tyre duke kërcyer në dasmën e vëllait të Butrintit bënë xhiron e rrjetit pak javë më parë.

Mirëpo, duket se Don Xhoni nuk ka qenë i pranishëm në ditëlindjen e Butrintit. Ky i fundit organizoi një festë të madhe për 27-vjetorin e tij në Tiranë ku kishte të ftuar personazhe të shumta publike.

Mirëpo, mori vëmendje mungesa e mikut të tij më të mirë. Teksa nuk dihet arsyeja e mungesës së Don Xhonit, ndoshta ka patur angazhime, për tu nënvizuar është edhe fakti që ai nuk e ka uruar as në mediat sociale.

Në Instagramin e tij nai ka publikuar një video ku paralajmëron një projekt të ri muzikor por asgjë për mikun e tij. Ndoshta ai e ka bërë një urim privat, por këto dy detaje nuk kanë kaluar pa u vënë re nga fansat të cilët kanë ngritur pikëpyetje mbi miqësinë e tyre.

You may also like ...