WTF!?


12 Janar, 2016

Fejohet 84 – vjeçari… Rupert Murdoch

Dashuria nuk njeh moshë! Kjo shprehje i përshtatet më së mirë manjatit amerikan Rupert Murdoch, i cili ka bërë publike fejesën me aktoren dhe modelen, Jerry Hall. 84 – vjeçari, babai i 6 fëmijëve dhe aktorja 59 – vjeçare, ... Lexo »

Janar 12, 201611 Janar, 2016

Anulon koncertet, Tuna në depresion?

Tuna ka disa kohë që nuk po shfaqet në koncerte dhe as ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. “Express rozë” raporton se këngëtarja nga Maqedonia po kalon një gjendje të rëndë depresive. Burime pranë artistes i thanë gazetarëve ... Lexo »

Janar 11, 2016