Uncategorized

8 Gusht, 2015

Mallakastër, zjarri djeg 6 hektarë pisha

Një zjarr i fuqishëm është konstatuar në orët e para të kësaj të shtune në fshatin Gjorgozë të Mallakastrës, në zonën pyjore Peshtan-Çakran.Sipas informacioneve të autoriteteve lokale, flakët kanë djegur 6 hektarë me pisha e shkurre. Sipas burimeve, flakët ... Lexo »

Gusht 08, 20157 Gusht, 2015

Rihanna, pushime të zjarrta në vendlindje

Pasi shfaqi gjithë ekstravagancën e saj gjatë paradës së karnavaleve gjatë kësaj jave, Rihanna dukej disi më  e mbuluar teksa argëtohej  në plazhin e vendlindjes së saj, Barbados.E veshur me një monokini me dizenjo të zjarrtë, 27-vjeçarja ka treguar ... Lexo »

Gusht 07, 2015


7 Gusht, 2015

Një yll në ‘Walk of Fame’ për Mariah Carey

Mariah Carey ka marrë yllin e saj në ‘Walk of Fame’ (‘Bulevardin e Famës’), ku është shfaqur së bashku me binjakët e saj 4-vjeçarë, Moroccan dhe Monroe Cannon.Pavarësisht numrit të madh të fotografëve, vogëlushët kanë dhënë spektakël gjatë gjithë ... Lexo »

Gusht 07, 20157 Gusht, 2015

Enca Ekspozohet Shumë. Fansat E Kritikojnë!

Këngëtarja Enca Haxhia tashmë njihet si “mbreteresha e Instagramit” për shkak të numrit të madh të ndjekësve që ajo ka. E sigurisht këtë numër të madh ndjekësish ajo e ka arritur falë fotove që vazhdimisht poston, të cilat shpesh ... Lexo »

Gusht 07, 2015