Uncategorized10 Gusht, 2017

Emma Stone shndërrohet në një bjonde seksi

Emma Stone është tepër e famshme për ngjyrën e kuqe të flokëve të saj. Megjithatë, ajo ka vendosur t’i ritkehet ngjyrës bjonde për kopertinën e fundit të revistës “Marie Claire”. Aktorja e “La La Lanfd” dukej më e mrekullueshme se ... Lexo »

Gusht 10, 2017


9 Korrik, 2017

Noizy nuk heq dorë nga Rihanna

eperi shqiptar, Noizy sapo ka publikuar këngën e tij ‘100 kile’ të cilën vazhdon ta promojë në të gjitha mënyrat e mundshme. Të gjithë e dimë tërheqjen që ka ai ndaj divës së popit, Rihanna dhe këtë herë e ka ... Lexo »

Korrik 09, 20171 Korrik, 2017

Reklama e iPhone-it të parë

Vite më parë, iPhone nuk kishin të gjithë. Në fakt, ky celular dikur ishte thjeshtë një ide e re, të cilën askush nuk e kishte menduar, siç tregoi edhe reklama e debutuar në shkurt të vitit 2007, disa muaj ... Lexo »

Korrik 01, 2017


10 Qershor, 2017

Çifti i njohur ndahet përfundimisht!

Mike Shouhed është zyrtarisht beqar! Ai dhe Jessica Parido përfunduan divorcin e tyre vjeshtën e kaluar, tregojnë të dhënat nga gjykata. Ajo kishte paraqitur dokumentet në nëntor të vitit 2015, pas shtatëmuajsh martesë. Ata nuk kanë fëmijë së bashku. “Unë nuk ... Lexo »

Qershor 10, 2017


24 Maj, 2017

Vdes nga kanceri shoqja e ngushtë e Lady Gaga

Njëra nga shoqet më të mira të Lady Gaga, Sonja Durham ka ndërruar jetë pas betejës së ashpër me kancerin. Këngëtarja Gaga është plotësisht në shok për shkak të vdekjes së mikeshës së saj shumëvjeçare, përcjell kp. Sonja Durham ishte pjesë ... Lexo »

Maj 24, 2017