Uncategorized

16 Shtator, 2017

Brad Pitt ka një profesion të ri!

Brad Pitt, përveç aktrimit, tani ka edhe një profesion tjetër. Tashmë është CEO i një resorti luksoz në Kroaci. Sipas Esquire.com, aktori amerikan është transferuar në qytetin e vogël të Zablaces në Kroaci, për të ndërtuar një fshat turistik, ... Lexo »

Shtator 16, 2017

10 Gusht, 2017

Emma Stone shndërrohet në një bjonde seksi

Emma Stone është tepër e famshme për ngjyrën e kuqe të flokëve të saj. Megjithatë, ajo ka vendosur t’i ritkehet ngjyrës bjonde për kopertinën e fundit të revistës “Marie Claire”. Aktorja e “La La Lanfd” dukej më e mrekullueshme se ... Lexo »

Gusht 10, 2017


9 Korrik, 2017

Noizy nuk heq dorë nga Rihanna

eperi shqiptar, Noizy sapo ka publikuar këngën e tij ‘100 kile’ të cilën vazhdon ta promojë në të gjitha mënyrat e mundshme. Të gjithë e dimë tërheqjen që ka ai ndaj divës së popit, Rihanna dhe këtë herë e ka ... Lexo »

Korrik 09, 2017