Sport

sport

29 Mars, 2016

Fanella kuq e zi shpallet më e bukura e Europianit

Uniforma e Kombëtares Shqiptare të Futbollit është shpallur në Europian si fanella më e bukur. “Sport1” ideoi dhe zhvilloi sondazhin për të vlerësuar uniformat e përfaqësueseve që do të marrin pjesë në Kampionatin Europian “Francë 2016”. Fanella kuqezi kryesoi me 26 ... Lexo »

Mars 29, 201628 Mars, 2016

Sozia i Diego Costas

Nëse dikujt do t’i duihet të zgjedhë sozinë e tij në Premier League, Diego Costa nuk do të ishte asnjëherë zgjedhja e parë. Ai që është i detyruar të përballet me këtë fakt është lojtari i Major League Baseball, Jose ... Lexo »

Mars 28, 2016