Sport

sport
30 Mars, 2016

CR7 nxjerr shtëpinë në shitje (video)

Sipas ‘Sports.fr’, 31 vjeçari ka nxjerrur shtëpinë në shitje, të cilën e kishte blerë në vitin 2010. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka rritur edhe më shumë spekulimet për largimin e tij nga ‘Santiago Bernabeu’ Portugezi ne kishte blerë shtëpinë ... Lexo »

Mars 30, 2016EKSKLUZIVE-Pamje nga nxemja e kombëtares në Luksemburg

Pamje ekskluzive nga nxemja e Skuadres përfaqesuese të Shqipërisë për tu përgatitur përpara ndeshjes me Luksemburgun. https://cityradio.al/wp-content/uploads/2016/03/video-1459277388.mp4 https://cityradio.al/wp-content/uploads/2016/03/video-1459277433.mp4

Mars 29, 2016


29 Mars, 2016

Fanella kuq e zi shpallet më e bukura e Europianit

Uniforma e Kombëtares Shqiptare të Futbollit është shpallur në Europian si fanella më e bukur. “Sport1” ideoi dhe zhvilloi sondazhin për të vlerësuar uniformat e përfaqësueseve që do të marrin pjesë në Kampionatin Europian “Francë 2016”. Fanella kuqezi kryesoi me 26 ... Lexo »

Mars 29, 201628 Mars, 2016

Sozia i Diego Costas

Nëse dikujt do t’i duihet të zgjedhë sozinë e tij në Premier League, Diego Costa nuk do të ishte asnjëherë zgjedhja e parë. Ai që është i detyruar të përballet me këtë fakt është lojtari i Major League Baseball, Jose ... Lexo »

Mars 28, 2016