Sport

sport


13 Prill, 2016

Shkokon De Biasi: Jam gati ta drejtoj Italinë

Gianni De Biasi, trajneri aktual i kuqezinjve, është i gatshëm ta pasojë Antonio Conten te Italia. Strategi italian në një intervistë për Quotidiano Sportivo, ka konfirmuar se pret një telefonatë të mundshme nga kreu i Federatës së Italisë, Carlo ... Lexo »

Prill 13, 2016


13 Prill, 2016

UEFA inspekton stadiumin e Shkodrës

Dy specialistë të UEFA-s kanë inspektuar punimet në stadiumin e Shkodrës, ku dhe kanë lënë detyra për tu plotësuar në ditët në vijim. Sipas lajmit të publikuar në faqen e Federatës Shqiptare të Futbollit, dy specialistët Tim Bagner dhe ... Lexo »

Prill 13, 201630 Mars, 2016

CR7 nxjerr shtëpinë në shitje (video)

Sipas ‘Sports.fr’, 31 vjeçari ka nxjerrur shtëpinë në shitje, të cilën e kishte blerë në vitin 2010. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka rritur edhe më shumë spekulimet për largimin e tij nga ‘Santiago Bernabeu’ Portugezi ne kishte blerë shtëpinë ... Lexo »

Mars 30, 2016