Sport

sport18 Maj, 2016

Sot mbahet finalja e Europa League

Stadiumi “St Jacob Park” në Basel do të jetë arena e finales së Europa League mes Sevillas dhe Liverpulit. Skuadra andaluziane kërkon që të bëhet e para skuadër që fiton këtë turne për të tretin vit radhazi, si dhe ... Lexo »

Maj 18, 201613 Maj, 2016

Ibrahimovic njofton largimin nga PSG

Zlatan Ibrahimovic ka njoftuar se do të largohet nga Paris Saint Germain. Sulmuesi suedez e dha lajmin me anë të një postimi në Twitter. “Erdha si mbret, po iki si një legjendë”, shkroi Ibra, duke saktësuar se të shtunën do ... Lexo »

Maj 13, 20169 Maj, 2016

Piloti i Formula 1 mahnit me trupin

Lewis Hamilton nuk e ka nisur sikurse priste sezonin në Formula 1.Mirëpo, 31 vjeçari nuk ka treguar shenja pakënaqësie teksa ndodhej në një plazh në Barbados të enjten para çmimit të madh të Spanjës.Kampioni i botës ka ekspozuar fizikun ... Lexo »

Maj 09, 2016
7 Maj, 2016

Messi i drejtohet botës me një letër emocionuese

Lionel Messi ka shkruar një letër emocionuese. E gjithë kjo si pjesë e një fushate me markën e pijeve energjike ‘Gatorade’. Kjo është letra e parë prej dhjetë të tjerave që do t’i publikojë çdo javë nga një reprezentuesi argjentinas. Messi do ... Lexo »

Maj 07, 2016