Sport

sport

1 Qershor, 2016

Si po e feston Ronaldo triumfin e radhës?

Pasi rrëmbeu për të tretën herë trofeun e Champions League-ës, futbollisti i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka shkuar në Ibiza për të festuar me miqtë e tij. 31-vjeçari është fotografuar teksa shijonte diellin në një jaht luksoz, pushime të cilat ... Lexo »

Qershor 01, 2016


30 Maj, 2016

Shikoni stërvitjen speciale të Kombëtares

Ndërkohë që Kampionati Europian po afron dhe të gjithë sytë e shqiptarëve janë drejtuar nga ata, djemtë e kombëtares po bëjnë çmos për të mos zhgënjyër. Ky mëngjes ka nisur ndryshe për to. “Stërvitje speciale për skuadrën speciale” shkruhet ... Lexo »

Maj 30, 201626 Maj, 2016

F1, Red Bull shfaqet frikshëm Monte Karlo

Danil Ricciardo i ka befasuar të gjithë në sesionin e dytë të provave të lira për Çmimin e Madh të Pricipatës, duke vendosur kohën rekord të fundjavës, 1’14.607. Piloti i Red Bull ishte më shumë se gjysmë sekonde më i ... Lexo »

Maj 26, 2016


25 Maj, 2016

Kënga e Europianit hapet me flamurin kuqezi

Pak ditë para fillimit të Europianit është publikuar në kanalin “Youtube” edhe videoklipi që do të çelë turneun më të madh futbollistik në kontinent.Kënga e David Guetas në bashkëpunim ne Zara Larson mban titullin “This One’s For You”.Videoklipi hapet ... Lexo »

Maj 25, 2016