LifeStyle6 Shkurt, 2019

Kantautori Ermal Meta rikthehet në Tiranë

Këngëtari i njohur do të rikthehet sërish në Tiranë për të dhuruar spektakël në Pallatin e Kongreseve. Lajmin e bukur e ka dhënë kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i cili shprehet se pavarësisht famës ndërkombëtare, Ermali s’e ... Lexo »

Shkurt 06, 201919 Janar, 2019

Shuhet qeni më i famshëm në botë

Ditën e djeshme një ngjarje ka trishtuar shumë njerëz! Boo, Pomeraniani që u bë i njohur në internet dhe numëron miliona fansa ka ngordhur ditën e djeshme. Boo ishte plot 12 vjeç dhe është cilësuar si qeni më i ... Lexo »

Janar 19, 2019