Lajme20 Gusht, 2015

Autobusi përplas kalimtaren në Kombinat

Një aksident ka ndodhur në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku autobusi ka përplasur një kalimtare. Gruaja ka qënë duke kaluar rrugen, në momentin që është përplasur nga autobusi i linjës Kombinat-Kinostudio. Nga të dhënat paraprake mësohet se kalimtarja ... Lexo »

Gusht 20, 2015


20 Gusht, 2015

OSHEE: Janë riparuar të gjitha defektet

OSHEE njofton se janë rikthyer në punë nënstacionet e dëmtuara nga shirat e rrembyer te mbremjes se djehsme. Sipas informacionit zyrtar, avari kanë pasur linjat 30 kV Shkozet- Shijak, Shijak – Fllakë . Gjithashtu u dëmtua dhe transformatori në ... Lexo »

Gusht 20, 2015


19 Gusht, 2015

Kamëz, aksidentohet kryebashkiaku Xhelal Mziu

Makina me të cilën udhëtonte kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu është aksidentuar mesditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur pranë një pike karburanti në afërs të Kamzës. Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se kryebashkiaku Mziu ka pësuar vetëm ... Lexo »

Gusht 19, 2015