Lajme Serioze

Lajme Serioze
11 Janar, 2016

Gati projektligji për regjistrimin e emigrantëve

Qeveria do të dorëzojë në Kuvend projektligjin për identifikimin dhe regjistrimin e shtetasve që jetojnë në emigrim.Projektligji do të krijojë një regjistër unik regjistrimi përmes të cilit do t’i garantohet çdo shtetasi shqiptarë, që jeton jashtë Shqipërisë shërbimet shtetërore ... Lexo »

Janar 11, 2016
11 Janar, 2016

Njihuni me djalin e Pamela Anderson

Pamela Anderson ka prezantuar djalin e saj, i cili tashmë është një zotëri i vërtetë. 48-vjeçarja dukej shumë e lumtur dhe krenare prane tij. Pamela Anderson ishte më joshëse se kurrë veshur me një fustan mëndafshi të kuq, mjaft ... Lexo »

Janar 11, 2016


11 Janar, 2016

Anulon koncertet, Tuna në depresion?

Tuna ka disa kohë që nuk po shfaqet në koncerte dhe as ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. “Express rozë” raporton se këngëtarja nga Maqedonia po kalon një gjendje të rëndë depresive. Burime pranë artistes i thanë gazetarëve ... Lexo »

Janar 11, 2016


11 Janar, 2016

Pushimet e nxehta të Vildane Zenelit

Vildane Zeneli ka vendosur të kalojë disa ditë pushimesh. Ajo ka preferuar që këto ditë relaksi t’i kalojë në shoqërinë e një mikeshe të saj.Modelja ka ndarë me fansat e saj disa nga këto momente pushimi duke postuar disa ... Lexo »

Janar 11, 2016