Lajme Serioze

Lajme Serioze


12 Janar, 2016

Genta rrezikon burgun

Këngëtarja Genta Ismajli mund të arrestohet nga policia e Kosovës. Këngëtarja e cila u bë pjesë e mediave pas një fotografie ku shihet me armë, mund të jetë objekt i hetimit për policinë e Kosovë. Të postosh fotografi me ... Lexo »

Janar 12, 201612 Janar, 2016

Bleona "puc" nga vaska!

E zhytur në një vaskë plot shkumë, këngëtarja Bleona Qereti ka paralajmëruar vajtjen e saj në Las Vegas. Bleona e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka postuar këto fotografi në rrjetin Instagram. “Cili është nënshkrimi i juaj? Dollar!! ... Lexo »

Janar 12, 2016
11 Janar, 2016

Salsano Rrapi bëhet baba

Aktori i njohur Salsano Rrapi dhe partnerja e tij Erjona Kakeli, janë bërë prindër të një vajze ditën e dielë. Ende nuk dihet emri i vajzës dhe as detaje të tjera, pasi të dy aktorët janë treguar shumë të ... Lexo »

Janar 11, 2016