Lajme Serioze

Lajme Serioze12 Janar, 2016

Adelina Tahiri sfidon temperaturat e ulta

Adelina Tahiri është këngëtarja e cila komentohet shumë për sjelljet e saj provokative, ndërsa gjithashtu ka shumë fansa të mbledhur rreth vetes. Tahiri ka bërë të ditur që aktualisht gjendet në Austri, derisa nuk e ndien aspak të ftohtin ... Lexo »

Janar 12, 2016
12 Janar, 2016

Dhurata e fundit që la David Bowie

Kënga e fundit e këngëtarit legjendar David Bowie e publikuar javën e kaluar, nën ‘Lazarus’ ishte një dhuratë lamtumire për ne, por që askush nuk e kishte kuptuar në atë kohë. Këngëtari britanik ndërroi jetë në moshën 69-vjeçare, pas ... Lexo »

Janar 12, 2016


12 Janar, 2016

Fejohet 84 – vjeçari… Rupert Murdoch

Dashuria nuk njeh moshë! Kjo shprehje i përshtatet më së mirë manjatit amerikan Rupert Murdoch, i cili ka bërë publike fejesën me aktoren dhe modelen, Jerry Hall. 84 – vjeçari, babai i 6 fëmijëve dhe aktorja 59 – vjeçare, ... Lexo »

Janar 12, 2016


12 Janar, 2016

Bleona i futet bixhozit

Bleona Qerreti ka vendosur të provojë fatin në kumar. Këngëtarja shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Amerikë, ka postuar një foto në profilin saj në Facebook, ku shfaqet në kazino në Las Vegas, ose siç njihet ndryshe “Qytetin ... Lexo »

Janar 12, 2016


12 Janar, 2016

Kush do një dorë bilardo me Amber Rose

Ajo njihet tashmë për format e saj perfekte trupore dhe ditën e diel, Amber Rose i ka treguar ato në një set fotografik të publikuar në llogarinë e saj të “Instagram”-it. 32-vjeçarja kishte zgjedhur të vishte një kostum plazhi ... Lexo »

Janar 12, 2016


12 Janar, 2016

Ja pse u përlot Stallone në skenë

Sylvester Stallone ka folur rreth humbjes tragjike të djalit të tij Sage. 69-vjeçari, i cili ka fituar çmimin si aktori më i mirë joprotagonist në ceremoninë e “Golden Globe”, ka treguar se si pjesëmarrja e tij në filmin “Creed”, ... Lexo »

Janar 12, 2016