Lajme Serioze

Lajme Serioze

13 Janar, 2016

Këtë herë kallashi nxjerr…

Donjeta Kosumi ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, këtë herë ka zgjedhur të ekspozojë gjuhën, e cila duket jashtë përmasave normale. …përveç valltare ajo ka edhe këtë cilësi të cilën nuk e kemi ditur.

Janar 13, 2016


13 Janar, 2016

Kjo është Kim Barbie Kardashian

Kim Kardashian duket se është ndjerë pak sentimentale, pasi ka postuar një foto të vitit 2009 ku pozonte për Kurv Magazine. Në faqen e saj në internet, 35-vjeçarja ka postuar një foto të prapaskenës së fotove të saj, e ... Lexo »

Janar 13, 2016
13 Janar, 2016

Pippa zgjedh vetëm milionerë

Motra e Dukeshës së Cambridge ka rënë sërish në dashuri, këtë herë me një djalë shumë të pashëm dhe tmerrësisht të pasur. 32 – vjeçarja, që i dha fund një marrëdhënie 3 – vjeçare me Nico Jackson në tetor, ... Lexo »

Janar 13, 201613 Janar, 2016

Është kaq bukur të jesh femër

Një grua nudo është shndërruar në një violinçel duke përdorur vetëm bojë. Iluzioni i mrekullueshëm është puna e artistes Anke Catesby. Për këtë transformim, ajo ka shpenzuar 3 orë kohë duke lyer modelen Tara Mills. Kjo artiste amatore u ... Lexo »

Janar 13, 2016