Lajme Serioze

Lajme Serioze

9 Shtator, 2017

Ndërron jetë aktorja e madhe Hajrie Rondo

Aktorja e madhe Hajrie Rondo ka ndërruar jetë para pak minutash në moshën 66 vjeçare në Himarë. Muaj më parë aktorja i ishte nënshtruar një operacioni në kokë, vetëm pak kohë pasi fitoi luftën e mundimshme me sëmundjen e kancerit. Aktorja ... Lexo »

Shtator 09, 2017


9 Shtator, 2017

Nis punimet Kuvendi i ri

Ka nisur punimet seanca e parë e legjislaturës së 9 të Kuvendit të Shqipërisë.  Kjo seancë u drejtua nga deputetit socialist, Besnik Baraj, i cili pas refuzimit të Sali Berishës, Tritan Shehut dhe Gramoz Ruçit, që vetëm pak orë më ... Lexo »

Shtator 09, 2017