Kuriozitete30 Janar, 2016

Vajza australiane lind pesënjakë

Kim Tucci lindi tashmë pesënjakët e saj, 4 vajza dhe një djalë. Vajza australiane u bë e famshme pikërisht për këtë shtatzëni. Të gjithë fëmijët lindën në vetëm dy minuta, dhe lajmi u bë publik nga vetë prindërit, Kim dhe ... Lexo »

Janar 30, 2016


29 Janar, 2016

Fotografi Turk "përthyen" Stambollin

Fotografi turk Ayd?n Büyükta? së fundmi ka shpërndare fotot e tija më të reja të Stambollit. Koleksioni quhet Flatland  dhe paraqet pamjen e qytetit në disa këvnde dhe dimensione të reja.

Janar 29, 2016


26 Janar, 2016

Futboll : 11 kopjet më të bukura prind-fëmijë

Disa thonë që futbollistë lind, dhe më pas bëhesh, të tjerë mendojnë ndryshe. Por të kesh babain një futbollist të njohur ta bënë edhe më të thjeshtë karrierën për të ecur në gjurmët e tij. a.eg-henryharrison-element-1,a.eg-henryharrison-element-2{-webkit-transition:all .4s linear; ... Lexo »

Janar 26, 2016