Kuriozitete28 Mars, 2016

Foshnja e kësaj modeleje mahnit infermierët

Trajnierja e fitnesit dhe modelja Chontel Duncan nga Brisbane, Queensland, Australi ka lindur një djalë, i cili po mahnit infermierët.Chontel Duncan u bë e famshme në rrjetet sociale ku edhe pse shtatzënë, për shkak të ushtrimeve të vazhdueshme, ajo ... Lexo »

Mars 28, 201626 Mars, 2016

Disavantazhet e gjoksit të madh

Kur vjen puna te gjoksi, nuk vlen shprehja “sa më i madh, aq më mirë”, pavarësisht asaj që mund të thonë meshkujt. Modelja e Playboy-t Lindsey Pelas ka një gjoks të stërmadh natyral dhe tregon vështirësitë e saj. 24-vjeçarja nga ... Lexo »

Mars 26, 2016Qytetet më të bukur në botë, mes tyre Berati

Në renditjen e 30 qyteteve më të bukur në botë është renditur dheBerati, i cili është një qytet i mbrojtur nga UNESCO. Në listen e plotë të 30 qyteteve më të bukura në botë, sipas agjencisë japoneze për turizëm, të ... Lexo »

Mars 12, 201612 Mars, 2016

Shtëpia fantazmë feston 666 vjetorin

Loftus Hall njihet si shtëpia me më shumë fantazma në planet dhe po feston përvjetorin e saj të 666-të në vitin 2016. Ajo është renditur në mesin e vendeve më drithëruese ndonjëherë, sipas hetuesve paranormale, dhe ky vit mund ... Lexo »

Mars 12, 2016