Filma

31 Korrik, 2017

“Bond 25”, ja regjisorët e mundshëm

Pas njoftimit për një tjetër film “007”, i 25-ti i sagës së James Bond, “Variety” publikoi listën me regjisorët e mundshëm që do ta drejtojnë. Yann Demange është menduar si zgjedhja e parë e studios së prodhimit kinematografik. Nëse ... Lexo »

Korrik 31, 201715 Korrik, 2017

Disney prezantoi filmat e rinj

Disney njoftoi gjatë D23 Expo dy projekte të animuar. Më 12 prill të vitit 2019, prodhuar nga DisneyToon Studios, do të vijë një film ende pa një titull zyrtar që do të eksplorojë të ardhmen e aviacionit dhe që ... Lexo »

Korrik 15, 2017