Filma

25 Maj, 2017

40 vjet “Star Wars”

Duket se ka kaluar më shumë kohë, por në fakt bëhen 40 vjet që kur “Star Wars: A New Hope” u shfaq në kinematë amerikane, duke krijuar një fenomen kulturor që është ende i fortë edhe në ditët e ... Lexo »

Maj 25, 201722 Maj, 2017

Dështon filmi ‘King Arthur’ me David Beckham

“King Arthur” mund të quhet pa frikë dështimi kinematografik i kësaj vere, duke zhgënjyer audiencën në mbarë botën. Ndonëse është prodhim që mban firmën e regjisorit të njohur, Guy Ritchie, një investim nga shtëpia e famshme “Warner Bross” me protagonistë ... Lexo »

Maj 22, 2017


22 Maj, 2017

Rikthehet ‘Terminator’

Arnold Schwarzenegger ka konfirmuar se do të luajë rolin e Terminator, për serinë e 6-të të tij, teksa mbush 70 vjeç. Aktori, dhe ish guvernatori i Kalifornisë, tha se së fundmi është takuar me producentin James Cameron për të diskutuar ... Lexo »

Maj 22, 2017

16 Maj, 2017

Julia Roberts së shpejti me një projekt të ri

Ajo u shpall ‘gruaja më e bukur në botë’  nga revista People,  dhe tashmë Julia Roberts, po përgatitet për projektin e ri. Aktorja do të jetë protagonistja kryesore si dhe producentja e versionit kinematografik të “The Bookseller”, romani i Cynthia ... Lexo »

Maj 16, 2017


15 Maj, 2017

Çfarë thotë Mitch për Baywatch-in e ri

Më shumë se 1 miliardë njerëz në 144 vende të botës shihnin çdo javë serialin e famshëm të viteve ’90, “Baywatch”, duke ndjekur aventurat e rojeve të plazhit kalifornian. Që nga kostumi ikonë i plazhit i Pamela Anderson deri tek ... Lexo »

Maj 15, 2017