Filma
8 Mars, 2018

Jeta e mafiozit Al Capone bëhet film

om Hardy konfirmoi se do të interpretojë mafiozin famëkeq Al Capone në filmin e titulluar “Fonzo”. Njeriu që frymëzoi filmin “Scarface” u bë mafiozi më i pushtetshëm në Chicago të SHBA-së. I akuzuar për qindra vrasje, ryshfet dhe kontrabandë, Al ... Lexo »

Mars 08, 2018Jeta e aktorit Paul Walker në një dokumentar

‘I Am Paul Walker’ është titulli i dokumentarit i cili do të sjellë në disa minuta karrierën e aktorit të famshëm, i cili ndërroi jetën në një aksident tragjik në vitin 2013. Dokumentari do të jetë një prodhim i Paramount ... Lexo »

Mars 01, 2018