Filma


4 Korrik, 2018

“Illyricvm”, filmi për ilirët

Një film të ri do të mund ta shohim gjatë vitit të ardhshëm në ekranet e mëdha të kinemave shqiptare. Lajmi e dha aktori Fatmir Spahiu, i njohur si “Oki” i serialit “Kafeneja Jonë”. Ai, përmes një mesazhi në llogarinë personale ... Lexo »

Korrik 04, 2018
2 Korrik, 2018

Publikohet traileri final i “Skyscraper”

Publikohet traileri final i “Skyscraper”, filmit më të ri aksion të yllit Dwayne Johnson. The Rock do të interpretojë Will Ford, një veteran dhe një ish-agjent i FBI-së që punon në personelin e sigurisë të disa grataçelave të rëndësishme. ... Lexo »

Korrik 02, 2018
28 Qershor, 2018

Jared Leto vjen si vampir në filmin e fundit

Jared Leto do të jetë protagonisti i filmit spinoff të “Spider-Man”, “Morbius, the Living Vampire”. Fituesi i çmimit “Oscar” rikthehet në boten e librave të animuar pas interpretimit të Joker në “Suicide Squad”. Leto do të ketë rolin e ... Lexo »

Qershor 28, 2018