Filma


19 Korrik, 2018

“Narcos” vjen me ndryshime të mëdha

Sezoni më i ri i serialit “Narcos” do të vijë më një ndryshim të madh. Tre sezonet e para janë mbyllur me kartelin e Medellinit dhe oficerët e zbatimit të ligjit për të kapur lordin e drogës Pablo Escobar. Sipas “Deadline”, ... Lexo »

Korrik 19, 2018
11 Korrik, 2018

Traileri komik i “Johnny English”

“Johnny English Strikes Again” është filmi i ri i komedisë së spiunazhit të regjisorit David Kerr. Ky është vazhdimi i filmit “Johnny English Reborn”, 2011 dhe instalimi i tretë i serialit “Johnny English”. Skenari i filmit është shkruar nga William ... Lexo »

Korrik 11, 201811 Korrik, 2018

Joaquin Phoenix, Jokeri në “Joker”

Më në fund u konfirmua zyrtarisht, Joaquin Phoenix do të interpretojë Jokerin në filmin dedikuar personazhin negativ të universit Batman. “The Hollywood Reporter” shkruan se “Warner Bros. Pictures” dha “ok” për filmin dhe Joaquin Phoenix do të ketë rolin ... Lexo »

Korrik 11, 2018


9 Korrik, 2018

Frojdi vjen me një serial thriller

Figura e të riut psikanalist dhe filozof austriak Sigmund Freud do të jetë në qendër të serialit të ri thriller që do të transmetohet në “Netflix”. Ngjarjet tregojnë se Freud angazhohet për të ndjekur një vrasës në seri dhe për ... Lexo »

Korrik 09, 2018


9 Korrik, 2018

Men in Black 4, Chris Hemsworth nis aventurën

Chris Hemsworth dhe Tessa Thompson, që kanë luajtur së bashku dhe në “Thor: Ragnarok”, do të jenë protagonistët kryesorë të filmit të ri “Men in Black”, xhirimet e të cilit sapo kanë nisur. Dyshes dinamike i bashkohet një kast “all-stars” ... Lexo »

Korrik 09, 2018