Filma


15 Korrik, 2017

Disney prezantoi filmat e rinj

Disney njoftoi gjatë D23 Expo dy projekte të animuar. Më 12 prill të vitit 2019, prodhuar nga DisneyToon Studios, do të vijë një film ende pa një titull zyrtar që do të eksplorojë të ardhmen e aviacionit dhe që ... Lexo »

Korrik 15, 2017

4 Korrik, 2017

Nisin xhirimet e “Deep Blue Sea 2”

Keni pritur vite të tëra për një vazhdim të filmit “Deep Blue Sea” dhe më në fund kjo dëshirë e shumë fansave po plotësohet. Filmi i vitit 1999, në të cilin shfaqen peshkaqenë që fitojnë inteligjencë, ka qenë temë e ... Lexo »

Korrik 04, 2017