Citybizz

citybizz
15 Shkurt, 2020

Seksi me robotë ju bën psikopatë

Për të gjithë ata që shfrenojnë fantazitë e tyre seksuale me robotët e seksit ka një lajm jo të mirë nga shkencëtarët amerikanë. Këta të fundit kanë arritur në përfundimin se robotët me inteligjencë artificiale përbëjnë rrezik për shëndetin psikologjik ... Lexo »

Shkurt 15, 2020
15 Shkurt, 2020

Gjiko ia dedikon familjes tatuazhin e ri

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, ka realizuar një tatuazh të ri në trupin e tij. Ai vendosi që pikërisht në ditën e Shën Valentinit të realizojë një tatuazh, dedikuar familjes së tij. Reperi ndau me ndjekësit në InstaStory disa imazhe gjatë ... Lexo »

Shkurt 15, 2020


15 Shkurt, 2020

Gigi Hadid konfirmon lidhjen me Zayn Malik

Kohëve të fundit, ata u përfolën shumë për një rikthim tek njëri-tjetri, por asgjë nuk ishte konfirmuar. Bëhet fjalë për modelen Gigi Hadid dhe këngëtarin Zayn Malik. Mirëpo tani nuk ka më dyshime, pasi Gigi e ka konfirmuar vetë se ... Lexo »

Shkurt 15, 202014 Shkurt, 2020

Psg i jep ‘asist’ Juventusit për Icardin

Një lajm sensacional është raportuar ditën e sotme nga mediet italiane për Mauro Icardin. Juventusi ka nisur tentativat për të bindur argjentinasin të firmosi me bardhezinjtë në fund të sezonit. Sulmuesi argjentinas që këtë sezon është i huazuar me ... Lexo »

Shkurt 14, 2020