Citybizz

citybizz10 Dhjetor, 2018

Bukuroshja meksikane shpallet ‘Miss Bota’

Një modele meksikane është kurorëzuar ‘Miss Bota 2018’ në eventin e zhvilluar në ishullin tropikal kinez të Hainan të shtunën. Vanessa Ponce de Leon është e diplomuar në biznes ndërkombëtar, vullnetare për “Migrantes en el Camino” dhe është pjesë e ... Lexo »

Dhjetor 10, 201810 Dhjetor, 2018

Chris Brown me album të ri

Chris Brown do të lançojë albumin e tij të radhës në vitin 2019. Ky album pritet të quhet “Indigo”. Artisti ka lajmëruar që projektin e parë të albumit, që do të quhet njëlloë si albumi, do ta lançojë menjëherë pas ... Lexo »

Dhjetor 10, 201810 Dhjetor, 2018

Hilary Duff rikthehet me “Lizzie McGuire”

Një tjetër serial i njohur i “Disney Channel” pritet të rikthehet. “Lizzie McGuire” do të ketë sërish protagoniste Hilary Duff. Ishte pikërisht aktorja që e konfirmoi, gjatë një interviste, duke thënë se është diskutuar me “Disney” mundësia e rikthimit të ... Lexo »

Dhjetor 10, 2018