Citybizz

citybizz27 Shkurt, 2020

Kate Middleton provon taekwondo në Londër

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka teguar aftësitë e saja sportive në SportAid, në Londër. 38-vjeçarja garoi me yllin e ekipit GB, Jesicca Ennis-Hill dhe provoi taekwondo, duke treguar se një nga pasionet e saj më të mëdha janë sportet. Kate ... Lexo »

Shkurt 27, 2020
26 Shkurt, 2020

Nicolas Cage viziton varrin e tij

Nicolas Cage ka vizituar varrin e tij në New Orleans. Aktori u pa nën shoqërinë e një gruaja misterioze të kapur për dore, ndërsa të dy ishin me veshje lëkure. Nicolas dhe shoqëruesja e tij vizituan varrezat e famshme ... Lexo »

Shkurt 26, 2020


26 Shkurt, 2020

Shuhet në moshën 99-vjeçare Nexhmije Hoxha

Është ndarë sot nga jeta në moshën 99 vjeçare Nexhmije Hoxha, bashkëshortja e ish-diktatorit Enver Hoxha. Burime të afërta pranë familjes kanë konfirmuar se ajo ka mbyllur sytë përgjithmonë pak orë më parë. Nexhmije Hoxha ishte bashkëshortja e sekretarit të Parë ... Lexo »

Shkurt 26, 2020


26 Shkurt, 2020

Justin Timberlake rikthehet në muzikë

Na kishte munguar një këngë e re nga Justin Timberlake. Le t’i lëmë pas krahëve dramat familjare dhe veprimet e pamatura që artisti bën kur është i pirë dhe le të shijojmë “The Other Side”. Prurja më e re e këngëtarit ... Lexo »

Shkurt 26, 2020


26 Shkurt, 2020

Kejvina i vuri flakën Instagramit

Kejvina Kthjella sapo I vuri flakën rrjetit me një video tejet provokuese ku shfaqet gjysmë e zhveshur. Modelja ka postuar në instagramin e saj një video ku shfaqet fillimisht duke ngjitur një palë shkallë me një palë tanga të ... Lexo »

Shkurt 26, 2020