Citybizz

citybizz


15 Qershor, 2019

Naomi Campbell pozon nudo

Një fotografi e nxehtë, dhe një panoramë që të lë pa frymë. Kështu pozon në shkretëtirën e Kenias supermodelja Naomi Campbell. Në setin e realizuar për revistën ‘British Vogue’, Naomi shfaqet me kurriz, e gjitha e zhveshur, duke mahnitur me ... Lexo »

Qershor 15, 201915 Qershor, 2019

Të çmendur pas Vasco Rosit

Në pritje të spektaklit të kantautorit të madh Vasco Rosit që do të jepet të hënën në 17 qershor, jo vetëm fansat dhe njerëz të zakonshëm por edhe kolegët e tij kanë diçka për të thënë. “Kur është ... Lexo »

Qershor 15, 201915 Qershor, 2019

Ornella Muti rrezikon burgun

Ornella Muti është dënuar për mashtrim me gjashtë muaj burg dhe gjobë prej 500 euro. Aktorja italiane rrezikon burgun, nëse nuk do të paguajë zhdëmtimin për anulimin e datave të një eventi, me qëllim pjesëmarrjen në një mbrëmje gala me ... Lexo »

Qershor 15, 2019

13 Qershor, 2019

“Spice Girls” bëhen të animuara

Të pesta vajzat e grupit ikonë të viteve ’90 “Spice Girls” janë përfshirë në një projekt të ri, nga “Paramount Animation”. Filmi i animuar do të përfshijë këngët më të njohura, por edhe të reja. Përfaqësuesit e kompanisë siguruan se ... Lexo »

Qershor 13, 2019