Citybizz

citybizz1 Dhjetor, 2015

Zayn Malik në një romancë të re me Hadid

Zayn Malik dhe Gigi Hadid kanë shfaqur hapur marrëdhënien e tyre. Prej kohësh qarkullonin zërat për një lidhje të mundshme midis ish-këngëtarit të bandës “One Direction” Zayn Malik dhe modeles. Çifti është fotografuar teksa linin një klub në orët e ... Lexo »

01 Dhjetor, 2015


1 Dhjetor, 2015

Angela Martini në poza të nxehta

Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini nuk rresht së provokuari. E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme, ajo nxjerr në pah hiret e saj. Foton e ka publikuar në Instagram. Përveç linjave sensuale të bukuroshes 29- vjeçare, ... Lexo »

01 Dhjetor, 2015

1 Dhjetor, 2015

Angelina Jolie, nënë e përkushtuar

Aktorja e famshme, Angelina Jolie, në një intervistë për mediat amerikane ka folur rreth jetës së saj private.Ajo ka thënë se sa herë ndihet e mërzitur, fëmijët janë ata që ja kthejnë buzëqeshjen.“Fëmijët e mi janë arsyeja pse dita ... Lexo »

01 Dhjetor, 2015


1 Dhjetor, 2015

Kylie Jenner me "streçe-gome-pa-vithe"!

  Këtë mëngjes revista “Interview” ka publikuar disa foto të Kylie Jenner, vepër e fotografit Steven Klein, ku shfaqet 18-vjeçarja në një kostum gome me të pasmet të ekspozuara. Fotot nuk janë asgjë e jashtëzakonshme, kur flitet për Kardashianët, madje ... Lexo »

01 Dhjetor, 2015


30 Nëntor, 2015

Kendall Jenner pozon e zhveshur mbi kalë

E shtrirë mbi kalë të bardhë dhe krejtësisht e zhveshur. Kështu ka preferuar të pozojë Kendall Jenner kësaj radhe, duke theksuar dëshirën e saj per tu fotografuar nudo. Ende nuk dihet nëse fotoja e saj do bëhet pjesë e ndonjë ... Lexo »

30 Nëntor, 2015