Citybizz

citybizz
7 Dhjetor, 2015

“U2” me këngë për sulmet e Parisit

Këngëtari i rok grupit “U2”, Bono, ka konfirmuar se ka bërë një këngë për ngjarjen e sulmeve të Parisit.Bono në një intervistë për CNN ka konfirmuar se ishte inspiruar nga tragjedia e Parisit që ta shkruajë këngën e re, ... Lexo »

07 Dhjetor, 2015


5 Dhjetor, 2015

Grabitet shtëpia e Simon Cowell

Gjyqtari i “ X-Factor” dhe familja e tij, janë terrorizuar, pasi hajdutët kanë hyrë në orët e para të mëngjesit, në vilën e tij në Londër. Ata kanë grabitur para dhe bizhuteri, ndërsa brenda vilës 35 milionë dollarëshe të ... Lexo »

05 Dhjetor, 2015


5 Dhjetor, 2015

Madona 20 vjeç dhe nudo!

“The Sun” ka publikuar një set fotosh nudo që ylli i popit Madona , ka bërë kur ishte studente. Fotot bardhë e zi, janë realizuar në New York, në vitin 1979, kur ajo ishte 20 vjeç dhe e tregojnë ... Lexo »

05 Dhjetor, 2015