Citybizz

citybizz


19 Shkurt, 2016

Beyonce në telashe me policinë

Kryetari i policisë së Miamit, Javier Ortiz, ka shkruar një letër ku i’u është drejtuar të gjitha sindikatave që ta mbështesin bojkotimin e të gjitha koncerteve të Beyonce-s. Letra pretendon se Beyonce me këngën e saj të fundit “Formation” ka ... Lexo »

Shkurt 19, 2016


19 Shkurt, 2016

Ja kush e futi në kurth Xhesikën

Një ditë më parë, portalet u pushtuan nga një lajm, sipas të cilit Policia e Tiranës ka ushtruar një kontroll në banesën e motrës së këngëtares Xhesika Ndoj, duke gjetur brenda në dollap me mbathje një biznesmen por me ... Lexo »

Shkurt 19, 2016


18 Shkurt, 2016

Gjithçka gati për duelin Keta-Uzun

Gjithçka i është rikthyer normalitIT në ndeshjen e boksit për peshën e mesme të federatës WBC mes peshngritësit shqiptar Mike Gjetan Ketës dhe boksierit turk Turgai Uzun. Të njoftuar vetëm 3 ditë më parë se me cilin do të ... Lexo »

Shkurt 18, 2016


18 Shkurt, 2016

Shokon Jolie: Nuk kam dashur kurrë fëmijë

Aktorja e famshme hollivudiane Angelina Jolie, ashtu siç pothuajse të gjitha vajzat njëherë e një kohë 20-vjeçare nuk ka dashur të kishte fëmijë. “Është e çuditshme sesi unë nuk kam dashur kurrë të kisha fëmijë. Nuk më pëlqente të mbetesha shtatëzanë ... Lexo »

Shkurt 18, 2016
18 Shkurt, 2016

Ja ku po i bën provat e Eurovision Eneda Tarifa

Këngëtari i njohur Elton Deda, dretojr i festivalit të këngës në RTSH, ka ndjekur këngëtarn dhe mikeshën e tij, Eneida Tarifa në provat e këngës së titulluar “Përrallë”, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision për këtë vit. Ato janë fotografuar ... Lexo »

Shkurt 18, 2016