Citybizz

citybizz

4 Nëntor, 2015

Adele ka vjedhur “Hello”?

Fundi i Tetorit shënoi rikthimin e fuqishëm të këngëtares Adele, e cila pas 3 vitesh mungesë, solli hitin “Hello”. Por jo të gjithë janë dashuruar pas kësaj kënge, pasi disa mendojnë se “Hello” ka ngjashmëri me këngën “Martha” ... Lexo »

Nëntor 04, 2015


4 Nëntor, 2015

Policia konfiskon shtëpinë e Lil Wayne

Vila e Lil Wayne, që ndodhet në Miami Beach, është konfiskuar nga policia, që ka sekuestruar të gjitha objektet për shkak të një borxhi prej 2 milionë dollarësh që reperi i detyrohet një kompanie aeroplanësh. Shtëpia e reperit 33-vjeçar ... Lexo »

Nëntor 04, 2015


4 Nëntor, 2015

Dua Lipa një yll në ngjitje

Emri i i saj është Dua Lipa dhe është një ndër yjet në ngjitje të muzikës birtanike. Shqiptarja duket së është një ndër këngëtaret, që po ecën në gjumët e superstarit, Rita Ora.Ajo sapo ka botuar singëllin e saj ... Lexo »

Nëntor 04, 2015