Citybizz

citybizz

4 Nëntor, 2015

Dua Lipa një yll në ngjitje

Emri i i saj është Dua Lipa dhe është një ndër yjet në ngjitje të muzikës birtanike. Shqiptarja duket së është një ndër këngëtaret, që po ecën në gjumët e superstarit, Rita Ora.Ajo sapo ka botuar singëllin e saj ... Lexo »

Nëntor 04, 2015

2 Nëntor, 2015

Heidi Klum mbretëresha e Halloween

Heidi Klum gjithmonë zgjedh kostume fantastike për Halloween dhe keshtu ka zgjedhur edhe kete vit. Modelja gjermane ishte bërë si personazhi Jessica Rabbit, ndërsa kishte kaluar ditë të tëra në një laborator në mënyrë që të krijonte një ‘protezë’ ... Lexo »

Nëntor 02, 2015