Citybizz

citybizz

11 Dhjetor, 2015

Rikthehet Alban Skënderaj

Kantautori i njohur shqiptar Alban Skënderaj ka vendosur të rikthehet në muzikë, pas një kohe të gjatë përkushtimi ndaj familjes. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, këngëtari ka lajmëruar fansat se gjatë 2016 do të dalin ... Lexo »

Dhjetor 11, 2015


10 Dhjetor, 2015

Lidhja e vecantë nuse-vjehërr

Aktorja Catherine Zeta -Jones i ka dedikuar vjehrrit të saj , aktorit fitues të Oscar, Kirk Douglas një dedikim në 99 vjetorin e lindjes. Ajo është shprehur se është e lumtur që e ka në jetën e saj. “ ... Lexo »

Dhjetor 10, 2015


10 Dhjetor, 2015

Çfarë i ka ndodhur Ben?

Mos dikush e ka kafshuar Batmanin? Ben Affleck duket pak keq teksa bëhet gati për filmine tij më të ri, “Live by Night” në Los Angeles. 43-vjeçari shfaqet i gjakosur, dhe me hundë të fashuar, i veshur me një ... Lexo »

Dhjetor 10, 2015


10 Dhjetor, 2015

Naomi Campbell sëmuret rëndë

Pantera e zezë, një ndër ikonat e bukurisë ndër vite, Naomi Campbell ka probleme këmbët. Supermodelja, ka mbërritur në premierën e filmit “The danish Girl”, në Londër duke u mbajtur në një patericë. Bukuroshja ka patur aq shumë dhimbje ... Lexo »

Dhjetor 10, 2015


10 Dhjetor, 2015

Një shqiptare në Buckingam Palace

Elegante dhe me klas, kështu është shfaqur Anjeza Shahini në mbrëmjen e datës 8 dhjetor 2015, në pallatin “Buckingam Palace”. Artistja ka qenë e ftuar në një ndër pritjet më të rëndësishme të vitit që mbajnë monarkët britanikë, në ... Lexo »

Dhjetor 10, 2015


10 Dhjetor, 2015

Ato janë hot, sfidojnë të ftohtin

“Engjëjt” e “Victoria Secret” kanë sfiduar të ftohtin duke e kthyer kryeqytetin italian në shfaqje mode në reklamen e tyre më të re për festat e fundvitit. Pavarësisht se shumicën e kohës ato e kalojnë në vende me klimë ... Lexo »

Dhjetor 10, 2015