Citybizz

citybizz

11 Mars, 2016

Pse Madonna u vesh si klloun në skenë?

Aktualisht këngëtarja është duke kaluar në një periudhë të vështirë si pasojë e gjyqit me ish burrin Guy Ritche, për djalin e tyre Rocco. Mrëmjen e kaluar Madonna doli në skenë e veshur me një kostum palaçoje dhe arriti me ... Lexo »

Mars 11, 2016
11 Mars, 2016

Adrian Gaxha gati për hapin e madh

Adrian Gaxha tashmë është bindur se një martesë në këtë kohë do të ishte idealja. Teksa ka folur për planet për martesë, këngëtari ka pranuar faktin se kjo do të ndodhë. Gaxha është pyetur në një intervistë të fundit ... Lexo »

Mars 11, 201611 Mars, 2016

Çfarë është ai trekëndësh Shanina?

Modelja Shanina Shaik ka postuar në Instagram një foto me rroba  banjo të kuqe ku tregon muskujt e tonifikuar . Por fansave ju ka bërë pështypje diçka tjetër. “Çfarë është ajo formë trekëndëshi tek kofsha e saj?”, pyet një ... Lexo »

Mars 11, 201610 Mars, 2016

Ellie Goulding lë muzikën…

Një vit shkëputje nga muzikavetëm për të harruar ndarjen. Kështu ka menduar të veprojëEllie Goulding, pas ndarjes nga i dashuri i saj. Për të kjo periudhë është mjaft e vështirë, ndërsa po mundohet që ta kalojë jashtë skenës. “Njerëzit ... Lexo »

Mars 10, 2016


10 Mars, 2016

Ray Manaj në vaskë me një mashkull

Rey Manaj, lojtari i kombëtares që luan me ekipin italian të Interit, ka postuar mbrëmë me ose padashje në Instagram këtë foto. Ajo është lënë vetëm 20 sekonda, por ndjekësit e tij janë treguar të shpejtë dhe menjëherë i kanë ... Lexo »

Mars 10, 2016