Citybizz

citybizz

18 Janar, 2016

Geti dhe Marina plot dashuri nga Parisi

Tashmë çifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca dalin hapur para publikut. Reperi kosovar, Getoar për herë të parë ka bërë  një deklaratë publike dashurie për partneren e tij, Marina Vjollca.Getoari ka publikuar një foto me Marinën në ... Lexo »

Janar 18, 2016


18 Janar, 2016

Bleona dhe Ganiu sërish bashkë?

Këngëtarja Bleona Qereti ka postuar nje foto me ish te dashurin e saj.Të jenë kthyer së bashku apo të jetë ky një throwback? Në fakt kjo është një foto e vjetër që çifti ka shkrepur përpara shumë kohësh. Të ... Lexo »

Janar 18, 201618 Janar, 2016

Princi Harry me histori tjetër dashurie

Princi anglez Harry, i cili gjendet në vijën e katër të fronit është lidhur me Maria Olympia, princesha greko- daneze, pas njoftimit nga kushërira e Princit, Princesha Beatrice.Çifti i ri kanë dalë në shumë takime deri më tani dhe ... Lexo »

Janar 18, 2016


18 Janar, 2016

Rita Ora dedikim special për nënën

Për Rita Orën, familja zë një vend të veçantë. Ajo prej kohësh e ka treguar se sa e dhënë është pas familjes së saj, ndërsa fotot janë një pjesë e pashmangshme.Me rastin e ditëlindjes së nënës së saj, ajo ... Lexo »

Janar 18, 2016