Citybizz

citybizz28 Mars, 2016

Thonjtë e papastër të Luanës

Jo rrallë herë nga mos kujdesi i këngëtareve tona dalin skandale, shumë herë jenë të pakujdesëshmë kur hedhin fotografi në rrjete sociale. E till ndodhi dhe më Luanën, e cila ditë më parë kishtë publikuar një fotografi. Si duket Luanës i ... Lexo »

Mars 28, 2016

28 Mars, 2016

Luana – Canës: Të kam parë nudo…

Rubrika “Të çmendur pas…” në “E Diell”, drejtuar nga moderatorja Luana Vjollca, ka pasur për protagonist kapitetin e Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana. Duke ndryshuar tërësisht strukturë, rubrika është zhvilluar sot si një lojë mes moderatores dhe futbollistit të famshëm shqiptar, ... Lexo »

Mars 28, 2016


28 Mars, 2016

Vajza e bariut që u bë ministre

Najat Belkacem mundi të shndërrohet me punën e saj nga një vajzë bariu në Marok në ministre Arsimi e Francës. 39-vjeçarja është ministrja më e re në moshë në kabinetin e qeverisë dhe cilësohet si “Fytyra e re e ... Lexo »

Mars 28, 2016


28 Mars, 2016

Kallashi blen makinë "floriri" (video)

Valltarja Donjeta Kasumi e njohur si femra më bombastike e estradës mbrëmë ka zgjedhur të publikojë dicka më ndryshe nga netët e tjera. Kallashi mbrëmë publikoi foto dhe video të një makine tepër luksoze ngjyrë ari. document.createElement('video'); https://cityradio.al/wp-content/uploads/2016/03/12912235_1263693220327512_1831301607_n.mp4

Mars 28, 2016