Citybizz

citybizz


4 Gusht, 2016

Charlotte Dawson rrezikon me veshjen e saj

Charlotte Dawsone pritet të na befasojë të gjithëve në seritë e radhës së Ex On The Beach. Ylli i reality show ka vërtetuar edhe njëherë se di si të tërheqë vëmendjen teksa është fotografuar në Londër mbrëmjen e së martës. Bukuroshja ... Lexo »

04 Gusht, 2016


4 Gusht, 2016

Lisa L.Opie i zbulon “të gjitha”

Ajo ka marrë pjesë në disa konkurset më të mëdha të bukurisë në botë. Nuk është çudi që edhe këtë herë Lisa L.Opie dukej krejtësisht sensacionale teksa është fotografuar duke mbërritur në Miss SHBA në Las Vegas këtë të premte. Megjithatë ... Lexo »

04 Gusht, 2016


4 Gusht, 2016

Kush personazh i famshëm po e puth Rita Orën?

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora është bërë objekt i thashethemeve pas publikimit të një fotoje ku shfaqet me një personazh të famshëm i cili e puth atë ëmbëlsisht në faqe. Personazhi i njohur është këngëtari Sam Smith, të cilin ... Lexo »

04 Gusht, 2016


3 Gusht, 2016

Nudo drejt Olimpiadës

Ish e dashura e Usain Boltit i ka mrekulluar të gjithë duke pozuar nudo, së bashku me kolegë të tjerë atletë, në prag të nisjes së Lojërave Olimpike “Rio 2016”. Xhamajkania Megan Edwards, e cila e ndërpreu lidhjen me njeriun ... Lexo »

03 Gusht, 2016


3 Gusht, 2016

John Newman diagnostikohet me tumor në tru

John Newman është diagnostifikuar sërish me tumor në tru. John u diagnostikua në vitin 2012 me tumor beninj por pas kurimit mendohej që cdo gjë kishte mbaruar . Por sipas The Sun muzikanti 26 vjeçar, akoma ka qeliza kancerogjene dhe duhet ti ... Lexo »

03 Gusht, 2016