Citybizz

citybizz


18 Janar, 2016

Princi Harry me histori tjetër dashurie

Princi anglez Harry, i cili gjendet në vijën e katër të fronit është lidhur me Maria Olympia, princesha greko- daneze, pas njoftimit nga kushërira e Princit, Princesha Beatrice.Çifti i ri kanë dalë në shumë takime deri më tani dhe ... Lexo »

Janar 18, 2016


18 Janar, 2016

Rita Ora dedikim special për nënën

Për Rita Orën, familja zë një vend të veçantë. Ajo prej kohësh e ka treguar se sa e dhënë është pas familjes së saj, ndërsa fotot janë një pjesë e pashmangshme.Me rastin e ditëlindjes së nënës së saj, ajo ... Lexo »

Janar 18, 2016

16 Janar, 2016

Ledri i dashuruar kokë e këmbë

Reperi Ledri Vula duket se ka gjetur dashurinë e jetës.Mediat shqiptare shkruajne se Ledri në intervistën e fundit për revistën Story është shprehur për jetën e tij private.Ai ka kohë që është në lidhje me vajzën e ish-prokurorit Theodori ... Lexo »

Janar 16, 201616 Janar, 2016

Një martesë shqiptare në ishujt Maldive

Një çift shqiptar ka zgjedhur ishujt e famshëm turistik të Maldivëve për të vedosur kurorë.Vendet ekzotike në Oqeanin Indian janë një destinacion mjaft popullor turistik, dhe çifti ka vendosur të bëjë edhe betimin e përjetshëm sipas riteve të shtetit ... Lexo »

Janar 16, 2016